Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Şartlar (Koşullar) ve İzinler

YARDIM / SATIŞ ve İADE KOŞULLARI

· www.sebilyayinevi.com sitesi sağlam kitapları bulabileceğiniz nitelikli kitaplar atlasıdır. Güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz sitemizde sizlere iyi alışverişler dileriz.

SATIŞ SÖZLEŞMESİ:

· Sitemizden üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapabilir.

· www.sebilyayinevi.com tüm siparişlerinizi, kanunların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Paketleri sevk irsaliyesi ile gönderilecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. 

· Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

· www.sebilyayinevi.com web sitemizden sipariş verdiğinizde mail adresinize bu siparişe dair onayladığınız bilgiler gönderilecektir.  Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.

· Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 

İPTAL:

· Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz  +90 216 553 51 51 nolu telefonumuza, +90 216 492 76 74 nolu faksımıza veya bu konu ile ilgili irtibat@sebilyayinevi.com adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir.
 

İADE:

· Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları tüketici hakları çerçevesindedir. Satın alınan ürün orijinal halde (tekrar satışa uygun), şartlara da uygun olarak bir hafta içerisinde tarafımıza herhangi bir neden göstermeksizin iade edilebilir.  Bir haftadan sonra ki bu tarz iade talepleri dikkate alınmayacaktır. İadelerde kargo masrafları tamamen müşteriye aittir. Ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alınmayacaktır. İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecek uygun ise geri ödeme sonucun müşteriye bildiriminden itibaren en geç 1 ay içerisinde yapılacaktır. Geri ödemede firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık, kargo gibi masraflar düşülecektir.

· Ürünlerimizde garanti şartlarında aksi belirtilmedikçe ürünün ambalajı açılırsa, jelatini yırtılırsa, garanti etiketi sökülürse kesinlikle garanti dışıdır, iade alınmaz.

· Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya irtibatsebilyayinevi.com adresine konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.

 

ÖDEMELER:

· Ödemeler Kapıda Nakit veya Havale şeklinde yapılmakadır. 
 

İZİNLER:

· 1 Mayıs 2015 tarihi itibariyle yürürlüğe giren 6553 sayılıl kanun gereğince sadece İZİNLİ müşteri/üye datasına SMS gönderilebilecek.

(Sizleri SMS ve E-mail yoluyla yeni ürünlerimizden ve Yazarlarımızın etkinliklerinden haberdar edebilmek adına bu izni vermenizde fayda vardır. Bu izni vermek istemediğiniz takdirde www.sebilyayinevi.comdaki alışverişiniz esnasında telefonunuzu belirtmeyiniz veya siparişinizi telefonumuz aracılığıyla (0216 553 51 51) veriniz ve sms hizmetini KESİNLİKLE istemediğinizi söyleyiniz.)

 

· www.sebilyayinevi.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş, onaylamış ve izinleri vermiş sayılır.